Ciągły niepokój, zawroty głowy oraz problemy z koncentracją i pamięcią

Zawroty głowy, problemy z myśleniem, koncentracją i pamiecią... Witam, miesiąc temu podjęłam nową pracę i od tego momentu zaczęły się moje niepokojące dolegliwości. Czy mogą być wywołane silym stresem czy powinnam zrobić jakieś badania i brać leki?objawy jakie mi towarzyszą na codzień to ciągły niepokoj, problemy z żołądkiem, zawroty i bóle głowy, pogorszenie widzenia, otępienie i skołowanie: wolne myślenie, słabsza pamięć, brak koncentracji, problemy z wypowiedzią,kłucie serca. Proszę o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Jeśli ma Pani dobre relacje z szefostwem, warto porozmawiać o swoich niepokojach. Czasem "poklepanie po ramieniu" pracownika pomaga w początkowym etapie pracy.
Brakuje informacji, więc na razie tyle mogę pomóc. Podrawiam.

Witam Panią Serdecznie,

Proszę nie czekać i na początek udać na konsultację, do lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje u Pani, co dalej.

Życzę Pani regeneracji sił,
Irena Mielnik-Madej

Dzień dobry. Opisane przez Panią objawy mogą świadczyć o zaburzeniach adaptacyjnych. Jeżeli dotąd nie miała Pani trudności funkcjonowania może okazać się, że to tylko chwilowa reakcja. Niezależnie od tego warto skorzystać z konsultacji psychologicznych i wypracować techniki radzenia sobie ze stresem. Pozdrawiam.