Ciągły płacz i brak snu u 5-tygodniowego dziecka

witam, moje dziecko ma 5 tygodni i problem polega na tym że non stop placze nawet po jedzeniu, karmię go piersia i dokarmiam mlekiem hipooalergicznym nestle.W nocy nie spi wcale, w dzien tez nie spi.Juz nie wiem co robic od miesiąca oboje nie spimy.Poza tym non stop chce byc przy piersi i przy niej nie placze.Najdluzej spal 15 min.Prosze o pomoc. Pozdrawiam; Olga

Aleksander Ropielewski

Bezsenność dziecka wymaga kontaktu z pediatrą w celu ustalenia przyczyny. Niemowle powinno spac ok 12h dziennie i fakt, że dizecko nie śpi jest bardzo niepokojący. Płacz jest objawem niezadowolenia, dyskomfortu lub bólu i wymaga zbadania. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi stwierdzić jednoznacznie co dolega Pani dziecku.