Ciągły problem z biało-przezroczystymi upławami

Witam!

Mam ciągły problem z upławami biało-przezroczystymi. Codziennie muszę nosić wkładki. Czy można temu jakoś zaradzić?? Miałam usuwaną prądem nadżerkę i ciągle mam to samo bez zmian :(

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj.

Najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u ginekologa połączona ze szczegółowym badaniem- cytologia, pH wydzieliny pochwy ewentualnie posiew, który wykluczy bądź potwierdzi przyczynę Twoich objawów. Wówczas będzie można zastosować leczenie.
Pozdrawiam serdecznie!