Ciągły stan podgorączkowy i nocne poty od trzech miesięcy

Po infekcji (2antyb),po 3tyg.kaszel znikł.Został czop ropny za migdałk,zbagat.przez 2 laryng.Został stan podgorącz.37,4 przez dzień.Wiecz.spada do 36,2.W nocy poty.Ogólne osłab.,ból w plecach,mięśni,szum w uchu Bad:Morf.ok,OB-2,CRP<5,mocz-ok,test na krew ut.-ujem.testy wątrob-ok,TSH,FT3,FT4-ok,wym.z gardła-nic,Ekg,echo-ok,USG j.brzusz-ok,RTG klatki-ok,gastrosk.-ok(tylko na dnie żoł.śluzówka zastoinowa),cukier-ok,TK głowy-ok,MR kręgosł.-ok. Niepokoi mnie ciągły stan podgor.i poty nocne od 3 mies.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis wskazuje, iż zostały wykonane liczne badania, które nie pozwoliły na ustalenie przyczyny dolegliwości. Tym bardziej nie jest to możliwe w ramach porady internetowej. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.