Ciągły stan zapalny sromu, uczucie palenia, pieczenia i świądu

Witam! Mam 25l Mój problem to ciągły,stan zapalnysromu,uczucie palenia,pieczenia i świądu.Wszystko zaczęło się w momencie zajścia w ciążę i trwa nadal,mimo,że jestem obecnie 3 miesiące po porodzie i nie karmię. Z tym problemem byłam bardzo wielu ginekologów, badania bezsprzecznie wykluczyły wszystkie infekcje grzybicze, bakteryjne i wirusowe, alergię kont. Nikt nie wie co mi jest. Dodatkowo zaczęły tworzyć mi się ranki i mam nieregularne miesiączki.Dalej mam wydzielinę ciążową.Co może mi dolegać

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z dermatologiem. Bez przeprowadzenia badania i oceny zmian na błonie śluzowej nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.