Ciągły strach, problemy z mową i pamięcią oraz drżenie mięśni po odstawieniu dopalaczy

Witam.Mam 18 lat mialam oroblemy z dopalaczami,marichuana,haszem i amfetamina.Nie biore juz od 4 miesiecy...czuje caly czas jakbym byla w snie...mam problemy z wymowa,pamiecia,drza mi miesnie, czesto boli mnue glowa..niewiem co mi jest robilam badania i wszystko ok bylam nawet u psychiatry szczerze to i on mi nie pomogl kazal tylko ksiazke przeczytac...strasznie sie boje niewiem jak moge zachamowac to ''cos'' prosze o pomoc bo bardzo sie boje...chce jeszcze dodac ze caly czas sie czegos boje

Witam. To sa skutki i konsekwencje brania narkotyków. Może powinna Pani jeszcze raz udać sie do psychiatry, ale przede wszystkim obserwować się i poczekac czy takie doznania nieprzyjemne znikną, bo nie jest to takie oczywiste. I absolutnie nie wracać wiecej do narkotyków.

Witam,
Pani jest prawdopodobnie uzależniona od narkotyków i dopalaczy, których pani próbowała. Mimo , że od 4 miesięcy nie bierze pani już nic, "jest pani czysta", to chemia w pani organiźmie mogła zrobić trochę spustoszenia. Proponuję zarejestrować się w poradni Terapii Uzależnień i tam poprosić o rozmowę z psychologiem bądź terapeutą.
To napewno pomoże.
Pozdrawiam