Ciągły stres a wypadanie włosów

Prosze o informacje .... Ciagle wypadaja mi wlosy, wyniki mam dobre, mam 44 lata, ale zyje w ciaglym stresie przez problemy rodzinne, pozdrawiam Anna

Wszystkie zabiegi na włosach muszą być wykonywane bardzo delikatnie- mycie , suszenie , rozczesywanie.
Można zażywać Vitapil 1 kaps /dobę- komplet witamin i mikroelementów.
Pozdrawiam