Ciągnący ból do dużego palca u stopy

Witam, wczoraj kolega (kolo100kg) probowal zlamac pien drzewa ktory lezal prostopadle na innym pieniu, gdy skakal lamane drzewo osunelo sie spadlo mi na stope calym ciezarem razem z kolega na wysokosci 10cm od czubka najwiekszego palca. Stopa bolala okropnie, bol ciagnacy do duzego palca, byla lekko spochnieta i w tym miejscu zrobil sie maly siniak.Na noc oblozylam wszystko altacetem i dzisiaj nie jest spuchniete, ani sine ale boli.Nie stane na noge.Nie moge normalnie chodzic.Czy jest zlamanie?

Lek. Tomasz Budlewski

możliwe, że tak,prosze koniecznie udac się dolekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.