Ciągnący ból piersi w 4t5d ciąży

Dzien dobry. Mam pytanie. Czy w 4t5d ciazy tj.wczoraj mogl wystapic ciagnacy po bokach piersi bol odczuwalny caly dzien, natomiast dzis nie bola juz praktycznie w ogole. boje sie najgorszego, poniewaz poronilam w maju i tez piersi zaczely bolec i po tyg przestaly i stracilam ciaze. A tu tak z dnia na dzien sie bol pojawil i zniknal. Procz braku miesiaczki nie mam zadnych innych objawow procz zwiekszonej ilosci sliny.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli coś Panią niepokoi radzę udać się do ginekologa. Takie objawy jak najbardziej mogą się pojawiać.
Pozdrawiam