Ciągnący ból pochwy podczas miesiączki

Z jakiego powodu można odczuwać taki "ciągnący" ból, jakby coś ciągnęło mnie za pochwę?podczas miesiączki w ciągu pierwszych co najmniej 3-4dni? używam tampony, ale to nie ma znaczenia, bo jeśli używam podpasek jest tak samo. nie wiem czy to ma znaczenie, ale urodziłam dziecko półtora roku temu, miesiączki teraz mam w miarę regularne od 4 miesięcy(nadal karmię piersią) trwające długo,bo po ok8-9 dni, dosyć są obfite, bo muszę używać tamponów super i co 1-1,5h zmieniać przez pierwsze 3 dni.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia diagnostyki ginekologicznej. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty w najbliższym czasie.