Ciągnięcie i ból łopatki podczas przekręcenia głowy

Witam, Mam pytanie ostatnio jak się kładłam spać to coś mi pyknelo w łopatce teraz jak przekręcam głowę w bok to czuje takie dziwne ciągnięcie i natychmiast zaczyna mnie boleć łopatka i cała ręka co to może być mam tak już od 3 dni i nic się nie polepsza .

Małgorzata Panek

Może być to naciągnięcie mięśnia. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. On po zbadaniu będzie mógł razie potrzeby skierować Panią do ortopedy.
Pozdrawiam