Ciągnięcie z prawej strony dłoni po lekkim złamaniu dalszej kości promieniowej

Dzień dobry, obecnie mam lekkie złamanie dalszej kości promieniowej prawej ręki po upadku na dłoń. Ręka 1.5 tygodnia temu została unieruchomiona gipsową łuską. Niestety przez cały czas odczuwam również "ciągnięcie" z prawej strony dłoni. Czy jest w tym wypadku możliwe zerwanie znajdującego się tam więzadła pobocznego nadgarstka łokciowego?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może objawy wynikają ze stłuczenia. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.