Ciągnięcie z prawej strony w połowie klatki piersiowej

Jestem po usunięciu pęcherzyka żółciowego.Operacja była 32.07.16.Od3tygodni po jedzeniu odbija mi się,boli z prawej strony i czuję jak by mi coś spuchło. ok.17 września mocno sobie pofolgowałem z dietą. Byłem u lekarza zrobiono krew wyniki w prządku. Stolec normalny.Ból nie ciągły przechodzi po ok.30min.Później czuje jak by ciągniecie z prawej strony w połowie klatki piersiowej. Co to może być i ewentualnie jakie badania trzeba zrobić?Pozdrawiam

Witam , proponuje wizytę u operatora , może badanie usg coś pomoże , może to zrosty pooperacyjne? - trudno gdybać na odległość! z.żurawski