Ciałko żółte a starania o dziecko

Witam, moje cykle trwaja ok 30dni.staramy sie o dziecko wiec w 14dc bylam na monitoringu. Lekarz jednak powiedział ze jest juz po owulacji bo widzi ciałko żółte. Kiedy po owulacji pojawia się ciałko żółte? Jesli do stosunku doszlo w dniu w którym bylo ono juz widoczne na usg to sa jeszcze szanse na zaplodnienie? Czy w tym cyklu nie mam na co liczyc?

- zaraz po uwolnieniu komórki jajowej czyli powstaje z resztek pęcherzyka Graffa po owulacji
Jesli do stosunku doszlo w dniu w którym bylo ono juz widoczne na usg to sa jeszcze szanse na zaplodnienie?
- raczej nie
Czy w tym cyklu nie mam na co liczyc?
- niestety nie