Ciałko żólte z widocznym tętnieniem

Witam mialam wczoraj robione USG na ktorym widoczny byl pecherzyk ciazowy o wielkosci 37.5 mm niestety nie bylo widac zarodka. Lekarz zauwazyl cialko zolte z widocznym tętnieniem . Czy powinnam sie martwic ? Dodam tylko ze cykle miewam nieregularne i byc moze do zaplodnienia doszlo pozniej niz mysle ale martwi mnie wielkosc tego pęcherzyka ciazowego.

Na chwilę obecną raczej nie ma powodu do niepokoju. Sytuacja powinna wyklarować się w kontrolnym USG za około 2 tygodnie. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami ginekologa prowadzącego.