Ciało obce w penisie

Wczoraj był stosunek z moją lubą, piękną dziewczyną o długich blond włosach. No, zaczyna się pięknie. Dziś rano patrzę a ja mam całego kłaka jej włosów w środku prącia. Zaczynam już gryźć z bólu sufit. Nie mogę tego wyciągnąć. Czuję jak to wszystko się tam w środku zawinęło. Co mam robić? Pewnie iść do lekarza. Ale chyba nie rodzinnego, co nie? Proszę o szybką odpowiedź bo naoglądałem się efektów niewyciągnięcia ciała obcego z prącia. ;/

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza urologa na Sor. Po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.