Ciasna i sucha pochwa oraz ból podczas stosunku u 22-latki

Coś jest nie tak z moją pochwą. Współżyje regularnie z moim partnerem od 4 lat, nigdy nie mieliśmy problemów. Od kilku dni moja pochwa jest bardzo ciasna. Stosunek sprawia ból mi jak i mojemu partnerowi. Mimo obecności śluzu, w środku jest jakby sucho. Jaka może być przyczyna? Czy czekać cierpliwie aż to minie?

Witaminy w ciąży

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
proponuję konsultację z ginekologiem. Mogą być różne przyczyny suchości pochwy. Dopiero po wykluczeniu problemu natury fizjologicznej można zająć się podłożem psychologicznym.
Pozdrawiam

Dzień dobry.

Sugerowałbym konsultację z lekarzem-ginekologiem, a jeśli jego pomoc nie wystarczy, namawiałbym na kontakt z seksuologiem.

Pozdrawiam.