Ciąża a leki przeciwbólowe

jestem w zagrożonej ciązy wzielam jusz dwa apapy na zęba czy to zle a czy mogę jeszcze jeden bo jutro mam dentyste
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Nie wiem jaką dawkę Pani przyjęła w tych dwóch tabletkach. Maksymalna dobowa dawka paracetamolu to 2,5 (przy stosowaniu przewlekłym) - 4g. Nie oznacza to oczywiście, że bez potrzeby powinna przyjmować Pani aż tak duże dawki leku.