Ciąża a negatywny test, wzdęcia i apetyt

WitamMam takie pytanie. Ostatni okres mialam 20.09 poniewąz brałam tabletki kolejny z odstawienia powienien być 20,10 a do tej pory nie ma. W ostatnim listku tabletek troszke pomieszałam , ale dokonczylam je, teraz nie biorę już tabletek. Podejrzewałam ze jestem w ciazy, zrobiłam test ciązowy z krwi, Pani powiedziała , że to nie ciąza, Czytałam ze wynik moze sie czasami mylić, wciąz nie mam okresu , wielk brzuch ,apetyt i wzedecia. czy to ciąża?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę powtórzyć test ciążowy i udać się na badanie USG do ginekologa. Pozdrawiam.