Ciąża a pierwszy raz

28 grudnia próbowaliśmy uprawiać seks z chłopakiem. Był to pierwszy raz ale nic nie bolało bo nie było do końca. Było to bardzo powoli i trwało dosłownie chwile ponieważ przestraszyłam się  i przerwaliśmy po kilku minutach. Było to bez zabezpieczenia. Do wytrysku nie doszło na pewno bo trwało to zbyt krótko. 31.12 dostałam okres i właśnie mi się kończy. Czytałam jednak że mogę mieć okres będąc w ciąży. Według kalendarza były to dni niepłodne wiec nawet jeśli doszłoby do wytrysku to teoretycznie nie powinnam być w ciąży. Jednak czy jest takie prawdopodobieństwo? Proszę o odpowiedz.

Redakcja abcZdrowie

Witaj,

ryzyko ciąży w tym przypadku jest minimalne. Dni bezpośrednio poprzedzające krawienie miesięczne są zazwyczaj dniami nieplodnymi cyklu, potwierdzeniem jest wystąpienie u Ciebie miesiączki.
Pozdrawiam!