Ciąża a plamienie...

Witam,
mam pytanie i bardzo prosiłabym o szybką odpowiedź.
Zrobiłam pięć testów (każdy innej firmy ) i wszystkie wyszły pozytywne (ta druga kreska zawsze była jaśniejsza) . Nie mam dolegliwości prócz bolących mnie piersi. Od dziś zaczęłam plamić na brązowo i nie wiem czy jest to normalne?

Wizytę u lekarza mam dopiero na 22.11.2010. Nie wiem co o tym myśleć, proszę o radę.
Pozdrawiam, lady333

Dzień dobry!

Czasami we wczesnej ciąży mogą pojawić się plamienia. Niektóre są niegroźne, inne mogą świadczyć o zagrażającym poronieniu. Dobrze byłoby udać  się czym prędzej do ginekologa w celu sprawdzenia przyczyny plamienia. Jeśli jest to zagrażające poronienie należałoby wprowadzić odpowiednie leczenie w celu utrzymania ciąży.

Z poważaniem