Ciąża a seks analny

Mam pytanie, ponieważ ostatnio w piątek zabawiałem się z moją dziewczyną (nie sex) i miałem krew na palcach, a w niedziele uprawialiśmy sex analny i skończyłem w środku...:(.

Czy istnieje możliwość zapłodnienia? Ostatni okres skończył się w czwartek przez zabawami... Czym mogło być spowodowane krwawienie w piątek... Dziewczyna jest dziewicą. Proszę o szybką odpowiedź...

Dzień dobry!

Krwawienie mogło wynikać z miesiączki. Stosunek analny nie prowadzi do ciąży. Możliwość taka wynikać może z pozostania nasienia w okolicy krocza po stosunku.
Z poważaniem