Ciąża a wybrzuszenie

Witam. Mam pytanie. Jestem w 7 tygodniu ciąży i zauważyłam dziś po prawej stronie podbrzusza, na wysokości jajnika minimalne wybrzuszenie. Czy to normalne ?? Bardzo ważne. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Na podstawie skąpego opisu nie można nawet podejrzewać, czym jest wyczuwalna przez Panią zmiana. Dlatego też najlepiej będzie, jeśli zbada Panią lekarz.