Ciąża a zapłodnienie w trakcie miesiączki

Uprawiałam sex w przedostatni dzień przed końcem miesiączki bez zabezpieczenia wytrysk w środku Mój cykl trwa 28 dni lecz nie zawsze jest reguralny Jestem w ciązy czy jest możliwość że do zapłodnienia doszło właśnie pod koniec miesiączki ostatnia miesiączke miałam od 8 do 14 stycznia według usg to 8 tydzień czy przy moim cyklu mogło dojsc do zapłodnienia w trakcie miesiączki Jak mam policzyć dokładnie zapłodnienie od wieku ciążowego skoro ginekolog wyznacza wiek ciązy od ostatniej miesiączki.

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie można zajść w ciążę każdego dnia cyklu. Proponuje udać się do ginekologa w celu ustalenia wieku ciąży na podstawie usg