Ciąża bez wytrysku?

Witam, mam pytanie. Ostatnio mój chłopak dotykał mnie swoim członkiem w miejscach intymnych. Nie był blisko wytrysku. Potem chcieliśmy spróbować seksu, ale gdy poczułam ból przy wkładaniu członka, przestaliśmy. Wtedy również nie był bliski wytrysku. Czy mimo to istnieje możliwość zajścia w ciążę? Bardzo proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam mmmmmmmm
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

W Pani przypadku ryzyko ciąży jest bardzo małe, praktycznie równe zeru. Proszę zastanowić się na przyszłość nad antykoncepcją - np. prezerwatywa jest łatwo dostępna i ma wysoką skuteczność.

Pozdrawiam!