Ciąża czy co?

Witam, mam pytanie,
od pewnego czasu głęboko się zastanawiam czy nie jestem w ciąży. Powinnam dostać okres 10 dni temu, do tej pory go nie ma. Robiłam testy i wychodziły negatywne. Nie wiem czy się martwić, czy też nie?!

Ponadto ostatnio strasznie szybko bije mi serce! Pomocy, uprzedzam, że współżyłam w tym czasie z mężem bez zabezpieczenia! Czy testy mogą mnie kłamać, czy mogę być w ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,

Test ciążowy można robić już 7-10 dni po  zapłodnieniu, najlepiej wykonać go w dniu spodziewanej miesiączki. Nie wiem kiedy Pani dokładnie robiła te testy.
Jeżeli miesiączka się nie pojawi proponuję wizytę u ginekologa. Szybkie bicie serca może być spowodowane wieloma przyczynami. Aby to wyjaśnić należy zgłosić się na wizytę lekarską do lekarza pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam