Ciąża czy paranoja?

Witam,
mam 21 lat, od kilku dni mam małą paranoję. Zastanawiam się, czy mogło dojść do zapłodnienia w czasie pieszczot z moim chłopakiem. Pieściłam jego członka aż do wytrysku (skończył w chusteczkę z dala od moich miejsc intymnych), po czym wytarł się i poszedł pod prysznic. Potem on pieścił mnie wkładając palce do pochwy.
Czy kąpiel zupełnie zabiła plemniki, które mógł mieć wcześniej na rękach? Byłam wtedy (czyli 4 dni temu) w 8 dniu cyklu, skończyłam miesiączkę 2 dni wcześniej. Mój cykl trwa od 25 do 29 dni. Przeważnie 27 dni. Tak było ostatnio.
Czy możliwe, żeby w takiej sytuacji zajść w ciążę?

Witam serdecznie,
Najprawdopodobniej była Pani wówczas w trakcie dni płodnych. Jednak z tego co Pani pisze możliwość przeniesienia plemników do Pani dróg rodnych była znikoma. Dlatego ryzyko ciąży jest bardzo małe.
Pozdrawiam