Ciąża i brązowe plamienia po odstawieniu tabletek

Witam Mam pytanie bralam od pol roku antykoncepcje ,fakt jest taki ze zmieniano mi tabletki w kazdym miesiacu i zaszlam w ciaze zrobilam dwa testy z czego wynik jest dodatni zostalo mi 5 tabletek zeby skonczyc opakowanie odstawic kazal mi je lekarz dzis jestem 3dni bez tabletek i pojawily sie plamienie brazowe co sie dzieje. w srode mam usg

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Tego typu objawy są wynikiem wahań hormonalnych wynikających z odstawienia tabletek lub obecnej ciąży. Konieczna jest konsultacja z ginekologiem.