Ciąża po menopauzie - czy to możliwe?

Mam 52 lata. Od dwóch lat nie mam miesiączki, ale przyjmuję leki hormonalne na tarczycę. Od miesiąca czuję się, jakbym była w ciąży. Czy jest to możliwe?

52 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

Kiedy od dwóch lat nie występuje miesiączka, możemy stwierdzić, iż czynność jajników wygasła, a co za tym idzie, nie występuje owulacja, czyli nie ma możliwości zajścia w ciążę.

Pozdrawiam!