Ciąża po pettingu

Witam, uprawiałam z moim chłopakiem petting. Od tamtego zdarzenia miałam już dwie miesiączki, jednakże tego miesiąca miałam zaledwie kilkugodzinne plamienia. Strasznie się obawiam, czy mimo wszystko nie jestem w ciąży. Czy jest możliwe, by być w ciąży? Petting uprawialiśmy na granicy dni płodnych, byliśmy ostrożni, ale nie mam pewności, czy coś się nie dostało do pochwy... Dodam, iż od miesiąca mam objawy infekcji, temperatura itd. Czy mogło to mieć wpływ na miesiączkę? Proszę o odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Prawdopodobieństwo tego, że jest Pani w ciąży, jest bardzo małe. Infekcja mogła mieć wpływ na opóźnienie miesiączki. Jeśli ma Pani wątpliwości, to oczywiście może Pani wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam!