Ciąża po trzech cięciach cesarskich

witam seredcznie,,mam pytanie,,,miałam robione 3 cc obecnie jestem w ciazy ..bardzo sie boje czytam na ten temat bardzo duzo,,wszędzie piszą ze tylko 3cc można mieć..od 6 miesiecy jestem bez sledziony(mnogie tetniaki)choruje tez na serce,,czestoskurcze napadowe....czy wiezae sie z tym jakies ryzyko?prosze o pomoc:)

Pani ciąża jest niewątpliwie ciążą zwiększonego ryzyka. Wymaga zwiększonego nadzoru. Bliznę po c. cesarkich można oceniać w USG. Proszę skonsultować się z lekarzem.

To ginekolog-położnik musi z Panią przedyskutować sposób rozwiązania. Mnie wydaje się iż skoro były cięcia cesarskie kolejna ciąża także musi być w ten sposób rozwiązana.