Ciąża pozamaciczna a wczesne poronienie

Witam, 17.11 zrobiłam test ciążowy (wynik pozyt.) ponieważ okres parę dni się spóźniał (poprzedni 13.10). Jestem 5 m-cy po porodzie, karmię wyłącznie piersią. Wczoraj (19.11) zaczęło się krwawienie, podobne do okresu, ale mniej obfite, dziś również występuje. Byłam wczoraj u lekarza, nie widział żadnego pęcherzyka w macicy, jedynie drobną 'kropkę' w jajniku, ale na razie za małe żeby powiedzieć co to jest. Dzisiaj wynik beta HCG 585 mlU/ml. Ciąża pozamaciczna, normalna, wczesne poronienie?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Sugeruję wykonanie ponownie BHCG. Z wynikiem proszę zgłosić się do ginekologa.