Ciąża pozamaciczna i zarodek w macicy po zabiegu łyżeczkowania

Byłam dzisiaj na kontrolnym usg po lyzeczkowaniu co sie okazuje prawdopodobnie mam ciaze pozamaciczna i w macicy tez wyglada na to ze jest ciaza. Mam płyn jakiś za macica lekarz nie mógł stwierdzić czy to krew jest. Proszę o pomoc czy jak beda usuwać mi ta pozamaciczna ciaze to czy tez usuną ta prawidłowa . Dlaczego tak sie stało czy zostałam złe wyczyszczona

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trzeba bezwzględnie zgłosić się do ośrodka patologii ciąży. Jest możliwa operacja usunięcia tylko tej pozamacicznej ciąży. Jest to jednak bardzo ryzykowne.