Ciąża przy Hashimoto i hormonach w granicach normy

Witam ponownie, czy mając chorobę Hashimoto, hormony tsh i ft4 w granicach normy, mogę ponownie zajść w ciążę nie obawiając się że znów zarodek obumrze na bardzo wczesnym etapie? Pisała Pani o odpowiedzi immunologicznej mojego org na ciążę. Czy teraz każdą ciążę mój organizm będzie zwalczał? Da się temu zaradzić? Dodam że 3 ciąże bezproblemowe, 2 poronienia (jedno po drugim; 1 w terminie spodziewanej miesiączki a 2 ok 5tc.) Pozdrawiam

Nie znam takiego specjalisty w Gliwicach, mogę polecić jedynie lekarza we Wrocławiu, gdyby Pani chciała.

Pozdrawiam.

Joanna Arciszewska.