Ciąża w 10. tygodniu a BHCG

29,08 do 5,09 miałam okres , od 30,09 do 5.10 tak samo , 5 listopada zrobiłam test ciążowy był pozytywny ale 2 juz nie więc zrobiłam beta hcg 5.11 wartość była 905,03 a 7,11 drugi raz wartość 2156,03 .Czy to możliwe że jestem w ciąży w 10 tygodniu i nic nie zauważyłam , i czy hcg jest prawidłowe, dodam tylko że była by to 3 ciąża ,inne gdy tylko nie było okresu to było wiadomo że to ciąża .

Milena Lubowicz

Mogła to nie być miesiączka, a krwawienie implantacyjne. Proszę udać się do ginekologa. Badanie usg też da odpowiedź na pytanie, który to tydzień ciąży.
Pozdrawiam