Ciąża według USG i stosowanie antykoncepcji hormonalnej

Brałam tabletki anty ponad 6 miesiecy po ich odstawieniu dostalam okres 26.06 .. 23.07 i 19.08 mialam tak jakby regularny co 28 przed braniem przed 19.08 wzielam tabletke72 i ten ostatni okres 19.08 byl jakis dziwny plamienia czy to moglo byc spowodowane tabletka te plamienie 1wrzesnia zaszlam w ciaze wedlug gina badanieUsg chyba nie byl by sie w stanie pomylic co do zaplodnienia az do 14 sierpnia bo wtedy odbylam stosunek czy usg jest wiarygodne co do ilosci dni ? ile moze sie pomylic nausg?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Badanie USG może w początkowym stadium ciąży mylić się o 7 dni in plus /in minus.