Ciąża wewnątrzmaciczna krótko po ciąży pozamacicznej

Witam.
3 stycznia poroniłam, jak się później okazało ciążę pozamaciczną (7tydz.). Nie miałam latoskopii, podobno organizm się sam oczyścił i zostałam odesłana do domu. 14stycznia odbyłam z mężem stosunek przerywany. Jakieś 3 dni później zaczęłam odczuwać lekką bolesność piersi, która rosła i teraz mam wrażenie jakby bolały jak wtedy, gdy byłam w ciąży, przeokropnie.
Dzisiaj jest już 27, nadal są bardzo napięte, nie dostałam jeszcze miesiączki. Odczuwam kłucia, raz z jednej raz z drugiej strony, ale mocniej po tej lewej gdzie wystąpiła ciąża.
Moje pytanie brzmi czy mogę być w ciąży mimo, że nie dostałam jeszcze okresu po ciąży ektopowej? Czy bolesność piersi związana jest ze zbliżającym się okresem?
Byłabym wdzięczna za odpowiedź. Dziękuję.

Witam serdecznie!

Niestety na podstawie Pani postu nie jestem w stanie jednoznacznie określić, co jest przyczyną Pani dolegliwości. Ze względu na krótki odstęp czasu między poronieniem a stosunkiem ryzyko ciąży jest niewielkie.
Jedynym sposobem na potwierdzenie ewentualnej ciąży jest wykonanie testu ciążowego lub badania USG. W Pani przypadku, ze względu na niedawne okoliczności, poziom hormonu we krwi może być nadal podwyższony. Z tego też powodu radziłabym udać się  na wizytę do ginekologa, który wykluczy ciąży i wyjaśni przyczynę Pani dolegliwości.

Pozdrawiam.