Ciąża zagrożona i stosowanie luteiny

jestem w ciąży kończę trzeci miesiąc ale mam cały czas od początku zagrożoną bo mam jakieś krwiaczki nad płodem biorę od początku luteinę ale czy to wystarczy czy cos grozi dziecku

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W ciąży zmiany, o których mowa potrafią sprawić kłopot. Mogą się powiększać, zaburzając prawidłowy rozwój płodu, mogą też doprowadzić do poronienia, niekontrolowanych krwawień lub przedwczesnego porodu. Dlatego jeśli u Ciebie stwierdzono taki problem, będziesz musiała pozostawać pod czujnym okiem ginekologa.