Ciąże biochemiczne a wyniki badań hormonalnych

witam, jestem po 2 ciążach biochemicznych przez 3 lata starań. W końcu zostały mi zlecone poniższe badania... Bardzo proszę o interpretacje wyników (3 dc) i informację, czy są jeszcze jakieś badania które powinnam wykonać. (lekarz sam z siebie nie przypisuje niczego o co nie poproszę) fsh 8,52 U/l LH 9,25 U/l E2 s 220,3 pmol/l Testosteron 2,13 nmol/l PRL 152,2 mU/l TSH 0,6 mu/l (przyjmuje eutyrox 0,25) fT4 18,73 pmol/l Androstendion 3,3 ng/ml DHEA-S 237,3 ug/dl

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.