Ciąże obumarłe a możliwość wykonania badań

Pierwsza moja ciąża zakonczyła się w 9tyg była to ciąża obumarła, druga ciąża poród 40 4. dziecko zdrowe ciąża trzecia, ciąża obumarła 11tydz. lekarz na oddziale gin. kazał wykonać mi wszystkie badania podejrzewali zespół antyfosfolipidowy czy jakąś zakrzepice poszłam do mojego lekarza powiedział ze to nic takiego to się zdarza, kazał zrobić tylko badanie na przeciwciała antyfos. jakie jeszcze badania muszę zrobić by wiedziec co jest nie tak? prosze o pomoc chcialabym móc urodzić jeszcze dziecko

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza hematologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.