Cięcie cesarskie a brak okresu

Witam jestem 6 tyg po cieciu cesarskim. Karmilam tylko przez pierwsze 2 tyg czekam na okres ale on nie nadchodzi. Przez ostatnie 5 dni bralam luteine 2x1 pod język i nic. Wspolzylam podczas pologu 2 razy ale z bez wytrysku w pochwie. Ok 3 tyg po porodzie. Martwię się ze nie mam nadal okresu. 3 dni temu zrobiłam test plytkowy wynik negatywny. Co moze być przyczyną ze luteina nie wywolala krwawienia. Dodam ze 5 dnia brania luteiny wystapilo jednorazowe plamienie. Podczas cc wycięto mi endometrium

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak miesiączki może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta kontrolna u specjalisty ginekologa.