Cieme, brązowe upławy u 19-letniej dziewicy

witam, od 3 tygodni mialam brazowe uplawy, po tygodniu zaczal sie okres ,ciemniejszy niz zawsze,trwal tydzien, po skonczeniu okresu znowu zdarzaly sie brazowe uplawy , takie skrzepy dosyc ciemne , wrecz czarne. wybralam sie do ginekologa, pani zrobila mi usg, powiedziala ze to rozkladajaca sie torbiel i uplawy powinny za kilka dni ustac, przy badaniu usg znalazla pecherzyk ciazowy( jej zdaniem ) a dziwnym trafem nigdy nie wspolzylam ani nic z tych rzeczy. i jej zdaniem to poronienie. co to jest

Dokładnych wyjaśnień w tej sprawie musi Pani uzyskać od ginekologa prowadzącego. Myślę, że powiedziała Pani ginekologowi, że jest Pani dziewicą i nie jest możliwe w Pani przypadku bycie w ciąży. Ginekolog powinien ustosunkować się do tej informacji i zrewidować swoje rozpoznanie.