Ciemna i swędząca plama na skórze

Witam na mojej skorze pojawila sie plama w wielkosci ok 10cm. Jest ciemna swedzaca i ma zaczerwienienie wokol siebie. Wogole sama zmienia kolory bo czasem jest jasniejsza czasem nie. Zauwazylem ze czasami zmienia lekko ksztalt. Jest bolesna i czasami krawi. Brzegi sa takie nierowne i poatrzepione. To wszystko jest obrzekniete. Co to jest? Niepokoi mnie to

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie można określić co jest przyczyną dolegliwości jednak takie objawy są alarmujące. Zmiana musi być obejrzana osobiście przez lekarza rodzinnego lub dermatologa.

Pozdrawiam.