Ciemna plama w oku a podejrzenie problemów z mózgiem

witam. Widze ciemną plamkę w prawym oku. Jest ona niewielka, okragła i przesuwa sie z ruchem gałki ocznej... z takim jakby opóźnieniem, jak sie w nia wpatrzę głęboko to spada w dół... Przeszkadza mi to bardzo. Byłam u okulisty zbadał mnie wszelako i niczego nie znalazł, jedyne co do czego mógł sie doczepić to minimalne zmętnienie soczewki w jednym miejscu... czyzby to rzucało taki cień? Pragne zaznaczyć, że jak zamknę oczy tez ją widzę :( martwie się... jaka jest szansa ze to od mózgu?

Witam. To jest albo cień albo męt w ciele szklistym. Szansa ze to od mózgu jest prawie żadna. Jeżeli budzi to u Pani niepokój należy zrobić pełne pole widzenia. Wynik prawidłowy wyklucza uszkodzenia nerwów wzrokowy ch czyli mozgu poniekąd. Pozdrawiam serdecznie