Ciemna wydzielina ze skrzepami w ósmym tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 8 tygodniu ciazy, w zeszły piątek ( 6 stycznia pojwialo mi sie leciutkie plamienie) ,na pogotowiu sprawdzili i wszytsko ok i ze powinno ustapic po 2 dniach. Niestety od niedzieli zaczelo sie nasilac to plamienie, pojawila sie ciemna wydzielina ze skrzepami, po spotkaniu z polazna w srode skierowala mnie na pogotowie.Dziecko ok, niewiadomo skad krwawienie,kazali lezec 2 dni. Wydzielina nadal wystepuje,dosc obfita,brazowa. Czy to cos powaznego,poczatek poronenia? czy norma?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

A czy było usg? Bez Badania ciężko je się wypowiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniem lekarza badającego