Ciemne i nieregularne przebarwienia na penisie po stosowaniu płynu na grzybicę paznokci

Kilka lat temu miałem prawdopodobnie opryszczkę na penisie, (nie znam przyczyny, gdyż często mam opryszczki przy ustach) i smarowałem go kilka razy płynem, który żona używała do odgrzybiania paznokcia. Na penisie i napletku pojawiły się nieregularne ciemne, nieregularne brązowe plamy (przebarwenia) które nie powodują żadnych objawów poza nieestetycznym wyglądem. Od kilku lat (7) nic się nie zmieniło, poza moją sytuacją osobistą. Jestem w separacji, wobec nowych partnerek ukrywam przypadłość.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Zmiany musi obejrzeć lekarz dermatolog. Możliwe iż są to zmiany grzybicze. Nie można wykluczyć także znamion barwnikowych, które nie są oznaką patologii chodź rzadko występują akurat w tym miejscu.

Lek. PaweĹ Baljon

Przebarwienia sa trudne do usunięcia, trzeba wybrać się do lekarza dermatologa który oceni wygląd zmian.