Ciemne krwawienie miesiączkowe a poronienie

Dostałam miesiączkę o około 9 dni wcześniej, kolor krwi był inny niż zwykle tzn. ciemniejszy. Potem po ok.12 dniach obserwuje plamienia również koloru ciemniejszego. Czy może oznaczać to poronienie, gdyż prawdopodobnie ostatni stosunek płciowy odbył się w dni płodne.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Oczywiście w tym wypadku nie można wykluczyć poronienia. W związku z tym, że miała Pani stosunek w dni płodne, mogło to być również krwawienie implantacyjne. Radziłabym wykonać test ciążowy.

Raczej nie.Częśc strat ciąż odbywa się poza kontrolą i postrzeganiem.W tym wypadku
należy spokojnie poczekac.Około 40% ciąż w które kobiety zachodzą kończy się niepomyślnie