Ciemne krwawienie po zabiegu wyłyżeczkowania macicy

Witam, jestem 2 ,5 tyg po zabiegu wyłyżeczkowania macicy (puste jajo płodowe), Krwawienie ustało już kilka dni temu ale dziś pojawił się ciemny śluz z bardzo ciemną krwią, Czy to jest normalne? czy powinnam się niepokoić? Dodatkowo przyjmuję tabletki VIXPO i metformax. Czy one moga mieć związek z tym dziwnym krwawieniem?

Aleksander Ropielewski

Opisane przez Panią plamienia mogą występować po łyżeczkowaniu i nie są niczym nadzwyczajnym, jednak bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie mogę mieć pewności, że tak jest i tym razem dlatego sugeruję kontakt z ginekologiem.