Ciemne paznokcie u stóp

Witam serdecznie,mam problem z dużymi paluchami tzn paznokciami okolo miesiąc temu wspinałam sie po górach, owszem miałam niewygodne buty po miesiącu zmylam lakier do paznokci i zobaczyłam ciemne paznokcie u stop na środku nie po brzegach co to może być? Proszę o poradę dodam ze nic mnie teraz nie boli

Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy paznokcie, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.