Ciemne plamienia po okresie

witam mam problem z ktorym pierwszy raz sie spotkalam. Ponad tydzien temu mialam okres po jego zakonczeniu minelo 3 dni i mam bardzo ciemne plamienie juz 7 dni nie wiem co to moze byc bo nigdy tak nie mialam.zaznaczam że mialam rok temu duza torbiel usowana i czy moze miec cos z tym wspolnego.z góry dziekuje za odpowiedz.

witam,
nie ma to związku z usuwaną torbielą.
Byc może to zjawisko jednorazowe i nie ma powodów do niepokoju (zaburzona równowaga hormonalna, plamienie okołoowulacyjne)
Byc może plamienie związane jest z infekcją - tu pytanie czy ma Pani jakiekolwiek dolegliwości